ΧΑΡΙΝ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΤΟ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΠΩΣ ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΙ Η Δ/ΝΣΗ Α΄ΘΜΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ...

Πήγαινε κάτω

ΤΟ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΠΩΣ ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΙ Η Δ/ΝΣΗ Α΄ΘΜΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ...  Empty ΤΟ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΠΩΣ ΘΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΕΙ Η Δ/ΝΣΗ Α΄ΘΜΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ...

Δημοσίευση από ΜΑΡΙΟΡΗ Παρ Ιουλ 12, 2013 12:36 pm

Από τις 5 Ιουλίου έχει ανακοινώσει η Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Θεσπρωτίας τις τοποθετήσεις σε πρώτη φάση όσων πήραν μετάθεση ή ήταν στη διάθεση.

http://dipe.thesp.sch.gr/dipe_last/index.php?option=com_content&view=article&id=1874

Και ταυτόχρονα στο ίδιο λινκ μπορεί ο εκπαιδευτικός να δει τι μόρια έχουν οι άλλοι συνυποψήφιοι για κάποια θέση και μάλιστα αναλυτικά, αν είναι από εντοπιότητα, συνυπηρέτηση κ.ά. Όπως και τις προτιμήσεις που έχουν δηλώσει. Νοικοκυρεμένα πράγματα και διευθέτηση του θέματος στο λιγότερο δυνατό χρόνο.

Να τα βλέπουμε εμείς που δεν ανήκουμε πια εδώ και να ζηλεύουμε. Και όντας σε αναμονή τοποθέτησης και χωρίς ενημέρωση από το διαδίκτυο των μορίων και των προτιμήσεων των άλλων. Εκτός αν πας στο γραφείο και καθίσεις στον πίνακα ανακοινώσεων να κοιτάς τα κρεμασμένα χαρτιά. Κομματάκι δύσκολο αν είσαι 500 χλμ μακριά και μαζεύεις τις κούτες της μετακόμισης...

Το είπα εγώ. Πως θα μου λείψει η εδώ διεύθυνση. Και μερικοί το παρεξήγησαν.

Μα να, δεν πέρασε ούτε μήνας, και ήδη ζηλεύω όσους υπηρετούν στη Θεσπρωτία...
ΜΑΡΙΟΡΗ
ΜΑΡΙΟΡΗ

Αριθμός μηνυμάτων : 5300
Εγγραφή : 13/01/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης